بازیابی پسورد گمشده فایلهای اکسل با Excel Password Unlocker 4.0.2.3

معمولآ افراد برای اینکه بتوانند از فایلهای شخصی و محرمانه خود در مقابل افراد بیگانه محافظت کنند، با قرار دادن پسوردی آنرا قفل می کنند. برخی از نرم افزارهای ساخت فایل دارای قابلیت قفل گذاری بر روی فایل خروجی هستند که معمولآ اکثر کاربران قبل از ساخت فایل خروجی با وارد کردن چند کاراکتر به عنوان پسورد اقدام به قفل نمودن فایل خروجی می نمایند تا قفط خود قادر به باز کردن آن باشند. اما بسیار اتفاق افتاده که کاربر بنا به دلایل مختلف پسورد قرار داده شده بر روی فایل مورد نظر را فراموش کند در اینگونه مواقع استفاده از نرم افزارهای بازیابی بهترین راه برای یافتن پسورد گمشده فایلها خواهد بود.
نرم افزار Excel Password Unlocker رمز فراموش شده فایل های اکسل را به آسانی و با سرعت بالا بازیابی می کند ، این نرم افزار بازیابی پسورد فایل های اکسل با پشتیبانی فایل های اکسل 97-2007 یک ابزار مفید برای عبور از فایل های رمز دار می باشد و قفل تمامی فایل های اکسل را باز خواهد کرد …..

بازیابی پسورد گمشده فایلهای اکسل با Excel Password Unlocker 4.0.2.3

  لینک دانلود – دانلود بازیابی پسورد گمشده فایلهای اکسل با Excel Password Unlocker 4.0.2.3 با حجم 3 مگابایت

  پسورد: www.birmobile.com

Jul 6th, 2011
Tags:
 1. Vahid
  Dec 14th, 2011 at 02:52 | #1

  با سلام
  تازه اين نرم افزار رو دانلود كردم و اميدوار هستم مثل نرم افزار هاي مشابه براي پيدا كردن يك پسود 40 روز زمان نخواد .
  متشكر ار تنوع نرم افزاري سايتتون

 2. م
  Feb 9th, 2013 at 22:37 | #2

  سلام

  نرم افزاررادانلود کردم اززحمات شما بسیار ممنونم

  توفیق وموفقیت برایت آرزو میکنم

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>