بازیابی پسورد گمشده فایلهای اکسل با Excel Password Unlocker 4.0.2.3

معمولآ افراد برای اینکه بتوانند از فایلهای شخصی و محرمانه خود در مقابل افراد بیگانه محافظت کنند، با قرار دادن پسوردی آنرا قفل می کنند. برخی از نرم افزارهای ساخت فایل دارای قابلیت قفل گذاری بر روی فایل خروجی هستند که معمولآ اکثر کاربران قبل از ساخت فایل خروجی با وارد کردن چند کاراکتر به عنوان پسورد اقدام به قفل نمودن فایل خروجی می نمایند تا قفط خود قادر به باز کردن آن باشند. اما بسیار اتفاق افتاده که کاربر بنا به دلایل مختلف پسورد قرار داده شده بر روی فایل مورد نظر را فراموش کند در اینگونه مواقع استفاده از نرم افزارهای بازیابی بهترین راه برای یافتن پسورد گمشده فایلها خواهد بود.
نرم افزار Excel Password Unlocker رمز فراموش شده فایل های اکسل را به آسانی و با سرعت بالا بازیابی می کند ، این نرم افزار بازیابی پسورد فایل های اکسل با پشتیبانی فایل های اکسل ۹۷-۲۰۰۷ یک ابزار مفید برای عبور از فایل های رمز دار می باشد و قفل تمامی فایل های اکسل را باز خواهد کرد …..

بازیابی پسورد گمشده فایلهای اکسل با Excel Password Unlocker 4.0.2.3

  لینک دانلود – دانلود بازیابی پسورد گمشده فایلهای اکسل با Excel Password Unlocker 4.0.2.3 با حجم ۳ مگابایت

  پسورد: www.birmobile.com

تیر ۱۵ام, ۱۳۹۰
Tags:
 1. Vahid
  آذر ۲۳ام, ۱۳۹۰ at ۰۲:۵۲ | #1

  با سلام
  تازه این نرم افزار رو دانلود کردم و امیدوار هستم مثل نرم افزار های مشابه برای پیدا کردن یک پسود ۴۰ روز زمان نخواد .
  متشکر ار تنوع نرم افزاری سایتتون

 2. م
  بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۱ at ۲۲:۳۷ | #2

  سلام

  نرم افزاررادانلود کردم اززحمات شما بسیار ممنونم

  توفیق وموفقیت برایت آرزو میکنم

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>