نرم افزار ادغام فایل های ویدئویی Oposoft Video Joiner v7.0

نرم افزار Oposoft Video Joiner یک ابزار قدرتمند ویدئویی می باشد که شما را در ادغام فایل های ویدئویی کمک خواهد کرد ، سفارشی کردن پارامترهای خروجی از جمله نرخ بیت و نرخ فریم ، و غیره در تطابق با الزامات مختلف به طور کامل انجام میشود ، پشتیبانی از فرمت های AVI ، DivX ، XviD ، MPEG ، MPG ، DAT ، WMV ، ASF ، RM ، RMVB ، OGM ، MP4 ، FLV ، ۳GP ، MKV ، VOB ، MOV و غیره و به هم چسباندن فایل های ویدئویی به هم با این نرم افزار امکان پذیر می باشد ….

قابلیت های نرم افزار :

ترکیب فیلم ها با فرمت های مختلف :
به هم چسباندن و پیوستن بسیاری از فایل های ویدئویی در همان فرمت به یک فایل و همچنین ترکیبی از فیلم های متعدد در فرمت های مختلف به کل فیلم.

فرمت های خروجی متنوع :
هنگام پیوستن فایل های ویدئویی ، شما می توانید بسیاری از فیلم ها در فرمت های مختلف در یک زمان اضافه کنید و آنها را به عنوان یک فایل تنها در یکی از فرمت های ورودی خروجی تعیین کنید.

پارامترهای مختلف :
نرم افزار تنظیماتی برای پارامترهای بسیاری از جزئیات از جمله نرخ فریم ، ویدئو ، نرخ بیت ، و وضوح با تنظیم آنها را فراهم میکند.

نرم افزار ادغام و ویرایش فایل های ویدئویی Oposoft Video Joiner v7.0

  لینک دانلود – دانلود نرم افزار ادغام فایل های ویدئویی Oposoft Video Joiner v7.0 با حجم ۱۶ مگابایت

  پسورد: www.birmobile.com

مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۰
Tags:
No comments yet.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>